Ballegeer Carine
Nederlands, Duits

Bauwens Dries
Aardrijkskunde, Geschiedenis, Techniek

Beernaert Pascale
Opvoeder, studiemeester, verantwoordelijke stages

Blancke Dries
Frans

Blommaert Dorine
Opvoeder, verantwoordelijke leerlingenadministratie

Bulcke Jürgen
Koeltechnieken

Caboor Tom
Technisch adviseur-coördinator

Cochuyt Els
(Toegepaste) Biologie en Chemie, Labo, Natuurwetenschappen

De Brabanter Ann
Wiskunde

De Busschere Nathalie
Huishoudkunde, Opvoedkunde, Stagebegeleiding

De Buysere Geert
Directeur

Declercq Dries
Opvoeder

Decoene Doris
Huishoudkunde, Voeding

De Decker Tania
Engels

Dejonghe Jan-Willem
Wiskunde

De Mey Mette
Lesondersteuning

Deroo David
Rooms-katholieke godsdienst

De Roo Dieter
Elektriciteit, Lassen-constructie

Devliegher Annick
Lichamelijke opvoeding, Sport

De Wispelaere Lies
Huishoudkunde, Gezinstechnieken

Foré Fauve
Communicatie 2.0, Engels, Project Algemene Vakken

Foré Jeroen
Project Algemene Vakken

Fransoo Paul
Coördinerend directeur

Geirnaert Rik
Lichamelijke opvoeding

Gillespie Joy
Engels, Spaans

Gyssels Kim
Geschiedenis, Project Algemene Vakken, Kunst & cultuur

Hamerlynck Paul
Economische vakken, Engels

Heyndrickx Kristof
Engels, Nederlands

Hostens Bea
Expressie, Plastische Opvoeding, Project Algemene Vakken

Huygens Stephanie
Economische vakken, Rooms-katholieke godsdienst

Janssens Ilka
Verzorging

Lievens Stijn
Rooms-katholieke godsdienst

Mostert Remco
Protestantse godsdienst

Pauwels Suzy
Expressie, Plastische opvoeding

Piette Ian
Elektriciteit, STEM, Techniek

Rabaeys Ellen
Communicatie 2.0, Nederlands

Ryckaerts Maggy
Zorgcoach

Schelstraete Nicolas
Elektriciteit, Koeltechnieken, Technisch tekenen

Standaert Stefaan
(Toegepaste) Fysica, Toegepaste natuurwetenschappen, STEM

Strobbe Arlette
Wiskunde

Stroobant Benny
Nederlands

Tielens Johan
Boekhouden, (Toegepaste) Economie, Stagebegeleiding

Uyttendaele Elisabeth
Aardrijkskunde

Van Coillie Veroniek
Opvoedkunde

Van Daele Pauline
Nederlands

Van Den Fonteyne Ludwig
Muzikale Opvoeding

Vanderper Vincent
Niet-Confessionele Zedenleer

Van de Weghe Ine
Huishoudkunde, Mode

Vandierendonck Floor
Latijn, Nederlands

Vangheluwe Peter
Hout, Stagebegeleiding

Van Landschoot Jonas
Opvoeder, verantwoordelijke boekhouding

Van Luchem Chloë
(Toegepaste) Informatica

Van Maldegem Nathalie
Frans

Vanoverschelde Thomas
Biologie, Chemie, Natuurwetenschappen, Wetenschappelijk werk

Van Tomme Joke
(Toegepaste) Chemie, Wiskunde

Vangheluwe Peter
Hout

Verrecas Sandokan
Hout

Vijncke Dieter
Hout

Wilms Tom
Niet-confessionele zedenleer