Ballegeer Carine
Nederlands, Duits

Bauwens Dries
Aardrijkskunde, Geschiedenis, Techniek

Berlamont Marie
Protestantse godsdienst

Beernaert Pascale
Opvoeder, studiemeester, verantwoordelijke stages

Blancke Dries
Frans, Spaans

Blommaert Dorine
Opvoeder, verantwoordelijke leerlingenadministratie

Bulcke Jürgen
Elektriciteit, Koeltechnieken

Caboor Tom
Technisch adviseur-coördinator

Cochuyt Els
(Toegepaste) Biologie en Chemie, Labo

De Brabanter Ann
Wiskunde

De Busschere Nathalie
Huishoudkunde, Opvoedkunde, Stagebegeleiding

De Buysere Geert
Directeur

Declercq Dries
Opvoeder

Decoene Doris
Huishoudkunde, Voeding

De Decker Tania
Engels

Vangheluwe Peter
Hout, Stagebegeleiding

Van Landschoot Jonas
Opvoeder, verantwoordelijke boekhouding

De Roo Dieter
Elektriciteit, Lassen-constructie

Devliegher Annick
Lichamelijke opvoeding, Sport

De Wispelaere Lies
Huishoudkunde, Gezinstechnieken

Foré Fauve
Communicatie 2.0, Nederlands, Project Algemene Vakken

Foré Jeroen
Project Algemene Vakken

Fransoo Paul
Coördinerend directeur

Geirnaert Rik
Lichamelijke opvoeding

Gillespie Joy
Engels

Gyssels Kim
Geschiedenis, Project Algemene Vakken, Kunst & cultuur

Hamerlynck Paul
Economische vakken, Engels

Heyndrickx Kristof
Engels, Nederlands

Hostens Bea
Expressie, Plastische Opvoeding, Project Algemene Vakken

Huygens Stephanie
Katholieke godsdienst

Janssens Ilka
Verzorging

Lievens Stijn
Katholieke godsdienst

Pauwels Suzy
Expressie, Plastische opvoeding

Piette Ian
Elektriciteit, STEM, Techniek

Rabaeys Ellen
Communicatie 2.0, Nederlands, Project Algemene Vakken, SMART

Ryckaerts Maggy
Zorgcoach

Schelstraete Nicolas
Elektriciteit, Koeltechnieken, Technisch tekenen

Standaert Stefaan
(Toegepaste) Fysica, STEM, TechnoLabo

Strobbe Arlette
Wiskunde

Stroobant Benny
Economische vakken, Nederlands, Nieuwe media

Tielens Johan
Boekhouden, (Toegepaste) Economie, Stagebegeleiding

Van Coillie Veroniek
Opvoedkunde

Van Den Fonteyne Ludwig
Muzikale Opvoeding

Vanderper Vincent
Niet-Confessionele Zedenleer

Van de Weghe Ine
Gezinstechnieken, Huishoudkunde

Vandierendonck Floor
Latijn, Nederlands

Van Luchem Chloë
(Toegepaste) Informatica

Van Maldegem Nathalie
Frans

Vanoverschelde Thomas
Biologie, Chemie, Natuurwetenschappen, Wetenschappelijk werk

Van Tomme Joke
Chemie, Natuurwetenschappen, Wiskunde

Van Troye Hilde
Verzorging, Stagebegeleiding

Van Vooren Nick
Aardrijkskunde

Vangheluwe Peter
Hout

Verrecas Sandokan
Hout

Vijncke Dieter
Hout

Wilms Tom
Niet-confessionele zedenleer